Altınoluk Perde Temizletme

Altınoluk Perde Temizletme

Altınoluk bölgemizin tüm mahallelerinde hizmet veren firmamız ücretsiz servisi ve ücretsiz montajı ile hizmet vermektedir. 

Altınoluk perde yıkama olarak profesyonel ekip ve ekipmanlar ile bölgemize hizmet vermekteyiz. Gün içerisinde teslime varan hızlı teslimat ve hızlı servisi ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta, sunduğumuz perde temizleme hizmeti ile sizleri memnun bırakmaktayız. 

Altınoluk perde temizleme firmamız da stor perde yıkama, zebra perde yıkama, tül perde yıkama, fon perde yıkama, kruvaze perde yıkama, ip perde yıkama, jaluzi perde yıkama, briz perde yıkama, katlamalı perde yıkama ve aklınıza gelebilecek tüm perde çeşitlerini temizleme hizmeti vermekteyiz. 

Evlerimizin başlıca dekorasyon ürünü olan perdelerinize yüksek tutarlar ile sahip oluyor fakat iş bilmez perde yıkama firmalarına teslim edip oluşan zarar ile mağdur olmaktasınız. Eğer sizlerde kaliteli ve temiz bir perde yıkatma yaptırmak istiyorsanız bilmenizi isteriz firmamız tüm yıkama hizmetlerinde Hasar Garantisi ile hizmet vermektedir. Olur da perdenizde bir hasar meydana gelirse firmamızın verdiği garanti perde de oluşan hasarı giderme eğer giderilecek bir durumda değil ise perdenize muadil ürünü yaptırmaktadır. 

Altınoluk profesyonel bir perde temizleme yi hak ediyor. Bizlerde bunun için çalışmakta ve sürekli işimizi geliştirmekteyiz. Amacımız sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyat ile sunmaya çalışmaktır. 

Altınoluk Perde Yıkama fiyatları için iletişim numaralarımız: 02663721240 - 05388423420


+9 Yıllık deneyim ile sizlere hizmet etmekten gurur duyuyoruz.