Altınoluk Stor Perde Yıkama

Altınoluk Stor Perde Yıkama

Stor perdeler günümüzde her evin olmazsa olmazı başlıca ev dekorasyon ürünlerimizden birtanesidir. Bir evin veya iş yerinin ilk kurulum aşamasında dikkat edilmesi gereken stor perde lerdir. Altınoluk stor perde ler evlerinizde bir süre sonra kirlenmekte görünüş ve sağlık açısından rahatsız edici bir duruma düşmektedir. Stor perde yıkatma işlemlerinin yılda en az bir defa yapılması gerekmektedir. Altınoluk da stor perde yıkatma işlerinde öncü kuruluşumuz sizlere en iyi perde temizliği hizmetini sunmaktadır. 

Stor perde yıkama da Ücretsiz servis aracımız ile kapınızdan alınıp tekrar kapınıza teslim edilmektedir. Makine ile yıkama yapan ve branşında personel çalıştıran tek perde temizleme firması olan İda Perde Yıkama en iyi hizmeti vermeyi taahhüt eder. 

Altınoluk stor perde yıkama olarak sadece stor perde değil, zebra perde, tül perde, kruvaze perde, fon perde, dikey perde, jaluzi perde gibi diğer perde çeşitlerini de yıkama yapan tek kuruluştur. 

Altınoluk bölgemiz genel olarak yazlık sahibi kişilerden oluşmaktadır. Tüm yılın yorgunluğu atmak veya kafa dinlemek için bulunduğunuz şehirden Altınoluk a gelmekte yazlığınız da dinlenmek istemektesiniz. Fakat evinize geldiğiniz zaman her yıl hayli yorucu ve zaman alıcı temizliğe başlamaktasınız. Bırakın perdelerinizi biz yıkayalım. Uygun fiyatlarımız ile her bütçeye uygun çözümler körfezin ilk ve tek perde yıkama merkezinde.  

Altınoluk Perde yıkama fiyatları için iletişim numaralarımız : 02663721240 - 05388423420

+9 Yıllık deneyim ile sizlere hizmet etmekten gurur duyuyoruz.