Burhaniye Perde Temizleme

Burhaniye Perde Temizleme

İda Perde yıkama merkezimiz 2010 yılında Körfez bölgesinde kurulan alanında ilk ve tek firmadır. Firmamızı takipen bir çok firma kurulmuş olup bunların devamlılığı asla söz konusu olamamıştır. Biz işimizi en iyi şekilde yapma gayesiyle çalışmakta ve kusursuz bir hizmet sunmaktayız.

Burhaniye Perde temizleme firması olarak gerekli donanıma sahip olan firmamız alanında uzman personeller ile çalışmakta ve işi işin ehli olmayan kişiler le kesinlikle çalışmamaktadır. Bu vizyonumuz sayesinde körfezin lider perde yıkama firması olduğumuzu bilmekteyiz. 

Perde temizleme olarak tamamen ücretsiz servisimiz ile bir telefon ile evinize gelen perde ustamız perdelerinizi bulunduğu korniş den zarar vermeden sökmekte ve perde yıkama tesisi mize getirmektedir. Gelen perdeler gerekli kontroller yapıldıktan sonra yıkama işlemine alınmaktadır. Lekeli veya ağır kir bulunan perdeler gerekli kimyasallar kullanılarak temizlenmektedir. Perde askılarına asılan perdeler teslime hazır olduktan sonra ölçülüp paketlenmektedir. Paketlenen Perdeler ücretsiz servis ve montaj hizmeti verecek personelimiz ile adresinize getirilmektedir. 

Perde temizleme firmamız da stor perde yıkama , zebra perde yıkama, tül perde yıkama, fon perde yıkama, kruvaze perde yıkama ve tüm perde yıkama hizmetlerini sunmaktadır. 

Sizlerde Burhaniye de ikamet etmekte ve kaliteli perde temizleme hizmeti almak istiyorsanız firmamız ile iletişim kurabilirsiniz.

+9 Yıllık deneyim ile sizlere hizmet etmekten gurur duyuyoruz.