Burhaniye Stor Perde Yıkama

Burhaniye Stor Perde Yıkama

Burhaniye stor perde yıkama firması olan İda Perde Temizlik merkezi Burhaniye ilçesi merkezi ve  mahallelerinde hizmet vermektedir. Kusursuz bir perde temizletme işlemi için alanında ilk ve tek olan firmamız gerekli donanım, bilgi ve tecrübeye sahiptir. 2010 yılından beri stor perde temizleme alanında hizmet vermekteyiz. Aradan geçen yıllar içerisinde perde temizliği konusunda gerekli bilgi ve birikime sahip olarak en iyi hizmeti sunmaktayız. 

Stor perde temizliği firmamız tamamen profesyonel ekip ve ekipmanları ile branşında uzman personeller ile çalışmaktadır. Firmamızın bu farkını hizmetimizden faydalandığınız ilk an anlamaya başlayacaksınız. Burhaniye ilçesine hizmet veren Stor Perde yıkama merkezimiz sadece burhaniye ye değil Körfezin tüm ilçe ve mahallelerine hizmet vermektedir. Geniş servis ağı ile kusursuz perde yıkamanın tek adresiyiz.

Stor Perde yıkama alanında öncü olan firmamız sadece stor perde yıkama değil tüm perde türlerinde de hizmet vermektedir. Stor, Zebra, Tül, Kruvaze, İp, Jaluzi, Dikey, Karartma perde yıkama işlerinide yapmaktadır. Anlayacağınız üzere firmamız işini profesyonel bir şekilde yapan tek firmadır.

Burhaniye perde yıkama fiyatları için iletişim adreslerimiz : 02664221122 - 02663721240 - 05388423420

+9 Yıllık deneyim ile sizlere hizmet etmekten gurur duyuyoruz.