Edremit Stor Perde Yıkama

Edremit Stor Perde Yıkama

Edremit Stor Perde yıkama merkezimiz ile perdeleriniz tertemiz ve ilk günkü ışıltısıyla sizleri tekrar buluşturmaktadır. Perde yıkama firması olarak müşterilerimize stor perde yıkama, zebra perde yıkama, fon perde yıkama, tül perde yıkama, kruvaze perde yıkama, ip perde yıkama, jaluzi perde yıkama, karartma perde yıkama, kadife perde yıkama, Dikey perde yıkama gibi perde temizleme hizmetlerini sunmaktayız. 

Perde Temizleme şirketi olarak Edremit perde yıkama hizmetlerimizde tüm servislerimiz ücretsizdir. Perde sökme ve takma işlerinde de sizleri büyük bir yükten kurtarmaktayız. Perde alanında eğitimli personellerimiz ile sökme ve takma işlemlerini ustalarımız yapmakta sizlerde zahmetsiz temizliğin tadını çıkartmaktasınız. 

100 TL ve üzeri perde yıkama işlemlerinizde sabah 09.00-11.00 saatleri adresinizden aldığımız perdeleriniz aynı gün 18.00-20.00 saatleri arasında takılmaktadır. Bu sayede evinizin camları açık kalmayacaktır. 

Firmamızda Stor Perde yıkama dahil tüm perde çeşit ve modelleri Garantili ( Hasar Durumunda ) yıkanmaktadır. 

02663721240   -    05388423420    nolu telefonlar ile randevunuzu oluşturabilirsiniz. edremit stor perde yıkamacı, edremit stor perde temizleme, edremit stor perdeci, edremit perde yıkama, edremit stor perde temizliği, edremit perde yıkama fiyatları, edremit de stor perde yıkama, edremit de stor perde temizletme

+9 Yıllık deneyim ile sizlere hizmet etmekten gurur duyuyoruz.