Kruvaze Perde Nedir ?

Kruvaze Perde Nedir ?

Dekorasyonun asıl unsurların dan biri olan ancak genel de geri plana konulan perdeler evinizi dışardan temsil eden , içerden de dekorasyona renk ve yön veren asıl unsurdur.

Kruvaze perde; tül perdeye ek olarak dikilen ve iki kanattan oluşan, mekanizması yardımı ile veya mekanizmasız olarak ipleri çekildiğinde estetik bir görünüme sahip olarak şekilde büzüşebilen bir perde modelidir. Salonlarda, yatak odalarında ve oturma odalarında genelde çok yaygın olarak tercih edilen kruvaze perdelerin mekanizmalı kruvaze perdeler, mekanizmasız kruvaze perdeler, yalancı kruvaze perdeler şeklinde üç farklı modeli vardır. Mekanizemali kruvaze perde modellerinde seçmiş olduğunuz tül düz tül olarak veya dilimli olarak dikilir ve korneje asılan bir makara mekanizması ile istenildiğinde ipi çekilerek büzüşen bir perde modelidir.

Kruvaze perde modelleri kullanıldıkları yere zarafet kazandıran, estetik olarak göz kamaştırıcı dekorasyonlara imza atmanızı sağlayan perde modelleridir. Örnek perde modelinde olduğu gibi oturma grupları ile uyumlu renklerde kruvaze perde modeli hem evinizin daha zarif olmasını sağlayacak hem de kruvaze perdenin ışıltısını evinize yansıtacaktır.

Kruvaze Perde Temizliği ?

Kruvaze perde temizliği Çamaşır Makine nizin yıkama kapasitesine göre yapılabilmektedir. örneğin 5-6 kg kapasiteli çamaşır makinesinde kruvaze perde yıkanmaz. Minimum 8-10 kg arası olması gerekmektedir. Ayrıyetten kruvaze perde temizleme için gerekli bilginiz olması gerekmektedir. Perde sökme ve takma işlemi biraz meşakatlı ve risk içermektedir. Mekanızdaki ip lerin karışması , yerinden çıkması ve kopması durumunda başınızı ağrıtabilecek bir perdedir kruvaze perdeler. Firmamız kruvaze perde yıkama işlemlerinizi ücretsiz servis aracıyla kapınızdan almakta ve hasar garantisi ile temizliğini yapmaktadır. İda Perde Merkezinde tüm yıkama işlemlerimizde montaj firmamıza aittir.    

+9 Yıllık deneyim ile sizlere hizmet etmekten gurur duyuyoruz.