Perde temizleme merkezi

Perde Temizleme Merkezi

Perde Temizleme 

Perde temizleme merkezi olarak ilk önceliğimiz evinizden perde söküm işlemlerinde gerekli bilgi ve tecrübesi olan personel ile çalışmaktır. Deneyimli personel ile perdeleriniz sökülme işlemi yapılmakta ve perdelerinize herhangi bir zarar verilmemektedir. Perde leriniz yıkama sonrası temiz bir şekilde adresinize yine uzman personelimiz tarafından gelinir ve montajı yapılır 

Perde temizleme olarak Edremit, Akçay, Güre, Havran, Altınoluk, Burhaniye perde yıkama hizmeti vermekteyiz. Servislerimiz tamamen ücretsiz olup servis ücreti veya ekstra montaj ücreti istenmemektedir. 

Perde temizleme merkezi mize gelen tüm perdeler ilk baş kontrolleri yapılmaktadır. Deforme olmuş perdeler ayrılarak yıkama işlemleri daha titiz bir şekilde yapılmaktadır. Deforme olmamış standart stor ve zebra perdeler normal yıkama ile yıkanır. Yıkama aşamasında lekelere perdelerinize zarar vermeyecek kimyasallar kullanılarak lekelerinden arındırılma işlemi yapılır. Fakat lekelere %100 çıkartma garantisi verilmez. Bunun sebebi ise perdelerin hassas materyalleri barındırmasıdır. 

Perde temizliği aşamalı ve profesyonellik istemektedir. Evde veya işin ehli olmayan kişilerin perde temizliği yapmasını tavsiye etmemekteyiz. Aksi taktirde perdeleriniz de bozulmalar başlar ve amacı doğrultusunda kullanılması zorlaşır. 


Perde temizliği hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz. Telefon numaralarımız; 

02663721240

02664221122

05388423420

+9 Yıllık deneyim ile sizlere hizmet etmekten gurur duyuyoruz.