Perde temizletme de dikkat edilecek hususlar

Perde temizletme de dikkat edilecek hususlar

Perde yıkama firması olan İda perde yıkama perde temizliği konusunda dikkat etmeniz gereken bir kaç husus hakkında bilgi paylaşmak istedik. 

Ev ve  işyerlerinde bulunan perdelerimiz gerek fonksiyonel gerek dekor olarak kullanılmakta ve günlük hayatımızın vazgeçilmez eşyalarıdır. Bulundukları ortamlar günlük yaşam alanlarımız içerisinde olduğu için temizliğine ve hijyenine dikkat edilmesi gereken başlıca ürünlerdir. 

Tül perde, fon perde, güneşlik perde gibi perde çeşitleri kumaş yapısından dolayı mikropu içinde tutar ve sağlığınıza yan etkileri oluşabilmektedir. Bundan dolayı bu tarz perdelerinizi 6 ay da 1 olmak kaydıyla yıkamanızı veya profesyonel perde temizliği konusunda uzman firmamıza yıkatmanızı tavsiye ediyoruz. Perde yıkamak hayli zahmetli ve yorucu bir iş olduğundan dolayı firmamız ekonomik perde yıkama çözümleri ile sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. 

Perde temizliği konusunda gerekli bilgi ve donanıma sahip olmayan kişi ve firmalara perdelerinizi yıkatmak hem temizliği hemde perdenizin kalitesini olumsuz yönde etkileyebilmektedir. Her perde çeşidinin kendine göre bir yıkama yöntemi ve deterjanı bulunmakta ve işin ehli haricinde temizliği yapılmaya çalışıldığında hasar görme ihtimali yüksek olmaktadır. 

Firmamız her türlü hasar durumunda garanti vermektedir. olmaz ama eğer bir hasar olursa perdenizin yenisi ile değiştirilmektedir. Uzman kadromuz ile perde temizliği konusunda siz değerli Körfez halkına bir telefon kadar yakın olmakda ve kusursuz bir hizmet sunmaktayız. 

Perde temizletme olarak Edremit, Burhaniye, Havran, Gömeç, Ayvalık, Akçay, Güre, Altınoluk ve Küçükkuyu bölgelerimize perde yıkama konusunda hizmet vermekteyiz.  

+9 Yıllık deneyim ile sizlere hizmet etmekten gurur duyuyoruz.