Perde Yıkama firması

Perde Yıkama Firması

Körfezin ilk ve tek profesyonel perde yıkama firması olan İda Perde Yıkama Merkezi dir. Sunduğu hizmetler ile ilklerin firması olan kuruluşumuz sizlere 2010 yılından beri hizmet vermekte ve de devam etmektedir. 

Kuruluşumuz da Perde Temizliği alanında her zaman en iyi hizmeti nasıl veririz düşüncesi ile ARGE yapmakta ve yaptığımız çalışmalar sonunda başarılı olan çalışmalarımızı ve yıkama tekniklerimizi müşterilerimize sunmaktayız. Yaz ayları bölgemizde artan nüfus ile kadromuzu ve alt yapımızı güçlendirmekte temizlik hizmetlerimizi aksatmadan en iyi perde yıkatma işini yapmaktayız. 

İda temizlik bünyesinde  halı yıkama, koltuk yıkama, perde yıkama branşlarında hizmet vermekte yiz. Tek çatı altında olmamız ile beraber her bir departmanımız için ayrı ekip ve ekipmanlar ile hizmet veriyoruz. Halı yıkama ustalarımız halı bölümünde , koltuk yıkama ustamız koltuk bölümünde, perde yıkama ustamız kendi bölümünde çalışmakta ve branşında ki personeller ile çalışmaktadır. Şunu belirtmekte fayda olduğunu düşünmekteyiz.  Firmamızda çalışan bir halı yıkamacının perde işine karışamaz, perde bölümünde çalışan arkadaşımız ise halı veya koltuğa karışamaz. Her bir branşta alanında uzman personeller ile çalışmaktayız. Şu anda Körfez de halı yıkama meslektaşlarımızın stor perde yıkadığı görmekte ve bu perdeleri basit yöntemler ile halı yıkamacı personeli ne yıkattığını görmekteyiz. Bizim farkımız ilk ve tek olmamız. Hizmetlerimizden faydalandığınız da göreceksiniz ki perde montajına gelen personelin alanında uzman olduğunu, koltuk yıkama için gelen personelimizin koltuk işinin ehli olduğunu, halı yıkama işlemi sonrası servis aracı ile adresinize gelen personelimizin halı bölümünün ve halı türleri konusunda gerekli bilgi ve birikime sahip olduğunu çok rahat gözlemleyebilirsiniz. 

İda Perde yıkama merkezimiz Edremit, Havran, Burhaniye, Gömeç, Karaağaç, Ayvalık, Akçay, Güre, Altınoluk, Küçükkuyu bölgelerine hizmet vermektedir. Fakat Halı ve Koltuk yıkama firmamız Gömeç, Ayvalık, Karaağaç bölgelerine şu anda hizmet vermemektedir. Zaten bu servis bölgesinde de anlayacağınız üzere Halı Yıkama Fabrikamız ile Perde Yıkama Firmamızın prensip ve hizmetinin farklılıklar olduğunu görmektesiniz. 

Halı Yıkama fabrikası servis bölgeleri Edremit halı yıkama, Akçay Halı Yıkama, Havran Halı Yıkama, Burhaniye Halı Yıkama, Güre Halı Yıkama, Altınoluk Halı yıkama, Küçükkuyu halı yıkama dır.

Koltuk yıkama firması bölgeleri Edremit, Akçay, Havran, Burhaniye, Güre, Altınoluk, Küçükkuyu dur.

+9 Yıllık deneyim ile sizlere hizmet etmekten gurur duyuyoruz.